• The Gym Society

After lockdown life: een ledenstop is weer dichtbij

De lidmaatschappen van The Gym Society waren bijna uitverkocht. De studio in Nijmegen bereikte eind 2019 bijna het maximum van leden dat wij willen en kunnen bedienen en werd het tijd voor een ledenstop. Maar toen kwam corona. Een bittere pil voor ons, maar ook voor alle trouwe leden van The Gym Society. Nu de tweede lockdown al weer een paar maanden in het verleden ligt, blikt The Gym Society terug op de afgelopen twee jaar, maar kijkt vooral uit naar de toekomst. Want die is zo slecht nog niet. De ledenstop staat zelfs weer op de planning.

Lockdowns overbruggen
Nick Polman, oprichter van The Gym Society vertelt: “De coronacrisis is een mokerslag geweest. Zowel voor de organisatie en het team van coaches, als voor de leden waren het twee hele zware jaren. En het einde is helaas nog steeds niet in zicht. Met name de lockdowns waren voor ons natuurlijk een zware beproeving. Ineens werd hetgeen weggenomen dat we dagelijks vol overgave en passie doen. Gelukkig stond er een team van gemotiveerde coaches klaar die er het beste van wilden maken en gaven de leden ons de energie om de lockdowns te overbruggen door zo veel mogelijk alternatieven voor de workout in de studio aan te bieden. Tijdens de lockdown werden er home, online en outdoor workouts gegeven, wandelroutes uitgezet en kon je persoonlijke coaching sessies boeken zo vaak als je wilde. Alles wat we maar konden bedenken om onze leden te kunnen blijven begeleiden bij een gezonde levensstijl. Maar ook door middel van content die even niet deed denken aan het virus en de beperkende maatregelen. Zo kon je tijdens de lockdown mee doen aan grappige quizzen over de coaches of mee doen aan een cup challenge tijdens de feestdagen. Dat is dan weer de positieve kant van corona: je wordt gedwongen om anders te denken en dingen anders te doen. Daar kunnen hele leuke en bijzondere dingen uit voortkomen.”


Alsnog een ledenstop
Het is niet de enige positieve kant van corona. Zowel binnen, als buiten de fitnessbranche zijn ze het allemaal over een ding roerend met elkaar eens: door het virus is iedereen zich meer dan ooit bewust van het belang van sport en beweging voor onze lichamelijke én mentale gezondheid en dat is een hele positieve trend. Een sterk lijf biedt namelijk nog steeds de beste weerstand. Daar liggen straks dan ook ontzettend veel kansen voor de fitnessbranche. De markt wordt alleen maar groter. Dat zien ze bij The Gym Society ook terug. Nick: “The Gym Society biedt een kleinschalige sportomgeving, waardoor leden zich snel op hun gemak en veilig voelen. Sinds de heropening in mei blijft het ledenaantal gestaag groeien. Dat betekent dat we snel weer terug komen op het oude niveau van voor de coronacrisis en zal er straks alsnog een ledenstop moeten komen. Op een gegeven moment bereik je het maximum van het aantal leden dat we binnen de openingstijden de juiste service kunnen geven. We willen niet blijven groeien in ledenaantal met als resultaat dat we niet meer kunnen waarborgen waar we voor staan: persoonlijke aandacht en begeleiding.

We zijn dankbaar voor de loyaliteit van onze leden en het vertrouwen van de nieuwe leden. Zonder hen hadden we niet gestaan waar we nu staan. We zeiden het altijd al, maar de afgelopen twee jaar hebben dat des te meer bewezen: we heten niet voor niets The Gym Society.


Ervaar het zelf
Wil jij ook ervaren wat The Gym Society voor jou kan betekenen en deel gaan uitmaken van de community? Meld je dan, nog vóór de ledenstop, aan voor een proefsessie.

Delen

Auteur

Kelly Hubner

Meld je aan

Laat je gegevens achter om vrijblijvend meer te leren over The Gym Society.