• The Gym Society

5-jarig jubileum: 5 redenen om bij ons te sporten

Hiep hiep hoera! The Gym Society bestaat vijf jaar. Op 6 maart 2017 openden we onze eerste studio in Nijmegen. Vijf jaar later staan we op het punt om de rest van Nederland te gaan veroveren; na twee bewogen corona jaren is er een tweede vestiging op komst! Wij zijn dan ook enorm dankbaar voor alle leden die wij keer op keer hebben mogen ontvangen in onze studio. Tijd om dit te vieren! Na vijf jaar blikken we terug en zetten we de vijf belangrijkste redenen om bij The Gym Society te sporten op een rijtje.

Onder iedere reden vind je een echte Google recensie van een van onze leden.

1. Je sport in een stijlvolle boutique studio
De stijlvolle studio’s van The Gym Society voelen aan als de lobby van een luxe boutique hotel, waar je je net zo op je gemak voelt als in je eigen huis. Onze gym is altijd gevestigd bij jou in de buurt, op een locatie die gemakkelijk en snel bereikbaar is. Zo kan een workout eenvoudig gecombineerd worden met werk en privé.

“Vandaag een proefles gehad en ben meteen lid geworden! Dat zegt eigenlijk al genoeg! Ik zag op tegen het lid worden van een sportschool maar voelde me meteen op mijn gemak hier. Ik kreeg een fijne en duidelijke uitleg over de werkwijze en mocht meteen alles uitproberen! Heel persoonlijk en gericht op dat wat voor mij werkt en belangrijk is. Geen massale sportschool, mooie inrichting, aardige begeleiding, etc. Ik sta te popelen om te beginnen!!!” - S


2. Je sport samen met gelijkgestemden
We hebben er alles aan gedaan om een sportomgeving en community te creëren waar iedereen zich welkom en gewaardeerd voelt. Bij ons vind je geen extreme fitness fanatiekelingen, maar mensen zoals jij en ik. Dat maakt het sporten een stuk fijner.

“Top concept om te fitnessen. Geen opgeblazen sportschool types maar erg frisse en relaxte omgeving. Zeer prettige begeleiding.” - Niek

3. Je kunt sporten zonder nadenken
The Gym Society biedt een 45-minuten kracht- en flexibiliteitstraining aan op digitale toestellen die de eenvoud van het sporten terugbrengen. De toestellen worden automatisch op jouw lichaam en persoonlijke doel afgesteld en begeleidt je via visuele feedback door de oefeningen heen.

Een ongelofelijk fijne plek om te sporten. State of the art apparatuur, persoonlijke programma's, visuele feedback tijdens je workout en uitgebreide evaluaties die stimuleren zonder te pushen.” - Judith

4. Je krijgt een vijfsterren service
Leden van The Gym Society worden begeleid door hoogopgeleide Lifestyle Coaches. Onze coaches zullen niet schreeuwen om push-ups voor resultaat, maar baseren hun coaching op de vier pijlers Training, Voeding, Gedrag en Herstel. En naast jouw sportieve wensen zetten onze coaches op ieder vlak een stap extra. Hierdoor bouwen we een duurzame en positieve relatie op met onze leden. Zonder jouw gezondheidsdoelen uit het oog te verliezen, brengt onze ongedwongen aanpak het plezier terug in sporten.

“Wat een geweldig concept is dit zeg. Je werkt aan je eigen doelen vanuit een nulmeting. Zo zie en merk je ook resultaat, wat weer stimuleert om te trainen. Tussentijdse meting om te zien waar je staat in je persoonlijke doel, immers meten is weten! Natuurlijk de persoonlijke begeleiding op houding en uitvoering van de oefeningen alsmede de metingen en tussentijdse voortgangsgesprekken zijn top.” - Siep

5. Je treft een gezellige sfeer
Een vijfsterren service en persoonlijke aandacht staan centraal in alles wat we doen. Hierdoor bouwen we echte relaties op met onze leden. Het is in onze lounge soms net zo druk als in het circuit omdat iedereen met elkaar staat te praten. Dat tekent de sfeer en de community. We heten niet voor niets The Gym SocietyEen gezellige sfeer vergroot het plezier om te sporten en maakt het gemakkelijker om je sportroutine vol te houden.

“Ik heb al twee keer eerder een poging gedaan om mijn spierkracht via fitness te verbeteren. Telkens knapte ik af op de saaiheid van de oefeningen en de anonieme en weinig inspirerende sfeer die er heerste. De sfeer bij The Gym Society is totaal anders; fris, modern en verre van anoniem, dankzij de persoonlijke benadering en begeleiding. Ook wordt er veel aandacht aan hygiëne besteed. Er wordt meerdere keren per dag grondig gepoetst. Prima! Hier dus gelukkig geen kleedruimtes die ruiken naar uitdampende zweetlijven. En....de koffie uit de Jura-machine is perfect! Ik houd het nu prima vol en ga er echt met plezier heen.” - Renee


Ervaar het zelf
Word jij enthousiast van bovenstaande redenen en wil je zelf ook graag een keer ervaren wat The Gym Society voor jou kan betekenen? Meld je dan aan voor een vrijblijvende proefsessie.

Meer reviews lezen? Je bekijkt ze op onze bedrijfspagina van Google en Facebook.

Delen

Auteur

Kelly Hubner

Meld je aan

Laat je gegevens achter om vrijblijvend meer te leren over The Gym Society.